/Files/images/300c9503316eeef1d9f0e1db65dbab4c.jpg

Золочівський ЗДО №1 побудований по типовому проекту, мае автономне газове опалення розракований на 113 місць, загальна площа 1180 кв. м. Має набір необхідник приміщень, які відповідають гігіенічним та педагогічним вимогам, з врахуванням зрістково - вікових особливостей дітей використовуються за призначенням.

Обладнання та облаштування приміщень Заклад дошкільної освіти розрахований на 6 груп,. У будівлі розміщуються приміщення для дітей ріннього та дошкільного віку, а саме: групові кімнати, до складу яких вкодять — роздягальні, ігрова, спальня, туалет та приміщення для миrгя та збереження посуду; адміністративно-господарські та службові приміщення - кабінети завідувача, медичної сестри, ізолятор, завгоспа, логопеда ; музична та спортивна зала, карчоблок, комора для зберігання продуктів, пральня, туалет для персоналу. На території закладу знаходиться газова котельня, погріб.

Заклад дошкільної освіти розміщується у двоповерховому будинку. У будинку дотримується принцип максимальної ізоляції окремих груп одна від одної і від адміністративно-господарчих приміщень. Зовнішні вкоди у будинок мають тамбури.

Група для дітей раннього віку розташовуються на першому поверсі і має окремий вхід, До складу групи входять роздягальня, ігрова, спальня, туалет, кімната для миrгя та зберігання посуду. Усі приміщення пов'язані між собою.

Групи для дітей дошкілъного віку розташовуються як на першому, так і на другому поверхах і мають загальний вхід не більше ніж на 2 групи. До складу групи для дітей дошкільного віку вкодять роздягальня, групова, спапьня, туалет і кімната для миття та зберігання посуду.

У туалетній молодшої групи установлено 4 умивальники і 2 дитячик унітази, та відкриті шафи для дитячик рушників.

Середня та старші групи мають роздільні туалетні для клопчиків і дівчаток: 4 уні- тази, 4 умивальники, 1 піддон з душовою сіткою на гнучкому шлангу та відкриті шафи для дитячих рушників

Для ізоляції хворих дітей у ЗДО є ізолятор на 2 місця, що розміщений на 1 -му поверсі з окремим викодом. Поруч з ізолятором — медичний кабінет.

Приміщення харчоблоку розміщене на першому поверсі з виходом назовні.

Усі групи, харчоблок та пральня забезпечені автономним гарячим водопостачанням.

Естетика оформлення приміщень

Усі приміщення ЗДО естетично оформлені. Прикрасою закладу є- створені в коридорах куточків милування природою, де присутні дитячі казкові герої та виставки робіт з декоративно-прикладного мистецтва, спільно виготовлених педагогами з дітьми та батьками вихованців. Стенди відповідають сучасним вимогам. У оформленні приміщень використані елементи української народної символіки. У групових кімнатах естетично створені розвивальні осередки: тут і народознавчий куточок, і природничий, і куточок самостійно- художньої діяльності; шпалери спокійних тонів, що відповідае психологічному настрою дітей.

Стан території та вуличних конструкцій (огорожа, спеціальне обладнання)

ЗДО розміщений у центрі селища, в парковій зоні, на відокремленій ділянці, віддалений від магістральних вулиць. Територія закладу має огорожу й захищену смугу по всьому периметру з одного ряду зелених насаджень..

На території знаходяться квітники, на господарчому майданчику функціонують земельні ділянки для всіх груп, на яких діти разом з вихователями вирощують городину.

Дитячі майданчики мають зручний зв'язок з виходами з приміщень. Майданчик для дітей раннього віку розміщений в безпосередній близькості від виходу з приміщення групи.

Групові майданчики мають відкриту та затінену частини Устаткування на ділянках відповідае росту і віку дітей, надійно і стійко закріплено. Поверхня устаткування не має гострих виступаючих поверхонь, болтів.

Кожна група має тіньовий навіс для захисту від сонця й опадів. Кожен майданчик із зеленими насадженнями, обладнаний спортивним та ігровим устаткуванням. Господарський майданчик розташований поблизу харчоблоку і пральні. Смітгезбиральники металеві з кришками розміщуються на бетонованій основі. Земельна ділянка дошкільного закладу має огородження. На території земельної ділянки наявно зовнішне електричне освітлення.

Кiлькiсть переглядiв: 618

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.