/Files/images/11а.png

На виконання ст. 20, 21 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)» із змінами, з метою забезпечення безпеки харчової продукції, продуктів харчування та ефективного функціонування системи НАССР у закладі дошкільної освіти з 20.09.2019 року введено в дію постійно діючі процедури, засновані на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

Здоров’я дітей неможливо забезпечити без раціонального харчування, яке є необхідною умовою їх гармонійного росту, фізичного і нервово-психічного розвитку, стійкістю до дії інфекцій та інших несприятливих чинників навколишнього середовища. Харчування в нашому ЗДО триразове, все готується безпосередньо у нас в закладі дошкільної освіти. Для правильної обробки продуктів і збереження в них необхідних дитині поживних речовин в закладі освіти створені всі необхідні умови: харчоблок закладу відповідає всім санітарним і гігієнічним вимогам зберігання та приготування. Наші кухарі, медична сестра і комірник своєчасно проходять гігієнічне навчання.

Основними принципами організації харчування в дошкільному закладі є:

* енергетична цінність раціонів відповідає енерговитратам дітей,
* збалансованість та максимальна різноманітність раціону,
* технологічна та кулінарна обробка продуктів і страв, що забезпечує їх смакові якості та зберігає вихідну харчову цінність,
* забезпечення санітарно-гігієнічних норм (дотримання всіх санітарних вимог до стану харчоблоку, продуктів харчування, їх транспортування, зберігання, приготування та роздачі страв).

Пільги на харчування

На підставі Наказу Міністерства освіти і науки №667 від 21.11.2002 р пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:
- Діти з малозабезпечених сімей (100%);
- Діти-сироти (під опікою) (100%);
- Діти з багатодітних сімей (50%);
- Діти-інваліди (100%);
- Діти учасників бойових дій в зоні АТО (ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 22 СІЧНЯ 2021 Р. №1/9-50 Переглянути> wym-1612726948978)
- Діти, що мають статус внутрішньо переміщеної особи;
- Діти, що мають статус постраждалого внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.